HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1952 yılında kurulan KARTOPU, el örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından biri olarak yarım asrı aşkın süredir hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarında hizmet vermektedir. Çeyrek asırlık tecrübesi ve Know-How deneyimi ile Bonip Tekstil San. Ve Tic. A.Ş kuruluşu olan Kartopu, modern tesisi ile akrilik, pamuk, yün, polyamid, polyester, moher, tiftik, alpaca pamuk, bambu, viskoz, keten gibi doğal, sentetik hammaddeler ve karışımlarını kullanarak üretimlerine devam etmektedir.

İpliğin hammaddesi olan elyafın yumağa dönüşüm serüvenini, tüm dünyadaki yenilik ve gelişim süreçlerini takip eden Bonip Tekstil San Ve Tic. A.Ş'in tecrübeli ve dinamik ekibi, alanının son teknolojik makinelerini kullanarak yüksek kalite hedefinden ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

Yaz ve Kış sezonları için Klasik, Bebe, Yünlü ve Trend grupları altında toplam 50’yi aşkın çeşit ürün ve her ürün için ortalama 50 renk seçeneği ile kalitenin yanı sıra çeşitliği de ön planda tutan Kartopu, alışagelmişten uzak yenilikçi anlayışıyla ve her zaman gelişim felsefesiyle yoluna devam etmektedir.

Türkiye’de el örgü sektöründeki bilinirliği en fazla olan marka olmanın haklı gururunu yaşamakla beraber Dünya pazarında da söz sahibi olan Kartopu, bu sorumlulukla müşterilerinin memnuniyeti ilk önceliği olacak şekilde üretimlerini sürdürmektedir.

Tüm Dünyadaki trendleri takip ederek ürün çeşitliliğini ve renklerini sürekli güncel tutup, yumuşak dokusu ve uzun yıllar rahatça kullanımınız için tasarlanmış yıpranmayan yapısı ile Kartopu el örgü iplikleri eskiden de olduğu gibi uzun yıllar boyunca tüm sevenlerinin vazgeçilmez tercihi olmaya devam edecektir.